Przejdź do serwisu tematycznego

Żołnierze WOT w międzynarodowych cyber-zawodach

Sześciu żołnierzy z Zespołu Działań Cyberprzestrzennych Wojsk Obrony Terytorialnej wzięło udział w największym w Europie hackatonie o nazwie HackYeah 2020.

MSPO 2020: Partnerstwo Akademii Hutniczo-Górniczej z PGI

Akademia Hutniczo-Górnicza z Krakowa nawiązała współpracę w dziedzinie cyberbezpieczeństwa z brytyjską spółką Protection Group International.

Łączność satelitarna Airbusa dla UE

Airbus zawarł umowę ramową z EDA na zapewnienie usług cywilnej i wojskowej łączności satelitarnej państwom UE i innym podmiotom, uczestniczącym

Airborne Tactical Radios częścią BAE Systems

BAE Systems sfinalizowało zakup od Raytheon Technologies spółki Airborne Tactical Radios, zajmującego się produkcją radiostacji lotniczych.

Seryjne zasobniki Silent Crow dla US Army

Lockheed Martin zbuduje seryjne zasobniki walki radioelektronicznej i cybernetycznej Silent Crow dla bojowych bezzałogowców US Army.

BAE opracuje analitykę uczenia maszynowego

Na zlecenie amerykańskiej agencji DAPRA, spółka BAE Systems opracuje analitykę uczenia maszynowego jako usługi zapewniającej globalną świadomość sytuacyjną.

Rafael zabezpieczy bank Dominikany

Izraelska spółka Rafael Advanced Defense Systems wygrała przetarg na dostawę usług z zakresu cyberbezpieczeństwa banku centralnego Dominikany i całego sektora

X