Letni MILMAG 5/2019 »

MILMAG - Magazyn MilitarnyRocznicowy Vis wyprzedany - MILMAG - Magazyn Militarny

Rocznicowy Vis wyprzedany

20 grudnia przedstawiciele radomskiej Fabryki Broni poinformowali Militarny Magazyn MILMAG, że w ciągu miesiąca niemal wszystkie z wystawionych na sprzedaż współczesnych pistoletów wz. 35 Vis znalazły nabywców. W 2018 wyprodukowano pięćdziesiąt konstrukcji z oznaczeniem 100 LAT NIEPODLEGŁEJ na zamku.

Fabryka Broni poinformowała, że niemal wszystkie wystawione na sprzedaż egzemplarze współczesnego pistoletu wz. 35 zostały już sprzedane. Nieoficjalnie wiadomo, ze zdarzył się chętny, który jednorazowo zakupił dla prywatnych celów aż trzy Visy jednocześnie z przeznaczeniem na świąteczne prezenty dla siebie i swoich bliskich! / Zdjęcie: Fabryka Broni

Łucznik zachował niewielką partię wyprodukowanej broni do zakładowej izby tradycji, z przeznaczeniem dla prezenty dla bardzo ważnych osób z kraju i zza granicy oraz dla celów promocyjnych i wystawienniczych. Reszta konstrukcji została przekazana na sprzedaż. Współczesny model w pełni sprawnego i funkcjonalnego pistoletu wz. 35 Vis oferowany jest w cenie 16 tysięcy złotych zarówno przez producenta, jak i oficjalnego polskiego dystrybutora Colt Krotoszyn/Colt Wrocław (Rocznicowy Vis już w sprzedaży, 2018-11-30).

Strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się w jakim celu. PRZECZYTAJ