Grudniowy MILMAG Shooting Outdoor Lifestyle! »
Grudniowy MILMAG D&S online »

MILMAG - Magazyn MilitarnyNowy przedstawiciel GERBER w Polsce - MILMAG - Magazyn Militarny

Nowy przedstawiciel GERBER w Polsce

Przedsiębiorstwo Crag Sport z Krakowa z początkiem sezonu wiosennego zostało nowym przedstawicielem marki GERBER w Polsce. Amerykańska marka pochodząca z Portland jest jednym z największych na świecie producentów noży, multitooli oraz akcesoriów związanych z survivalem i bushcraftem. GERBER dostarcza wyposażenie ze swojej oferty między innymi do sił zbrojnych USA.

Krakowskie przedsiębiorstwo Crag Sport powstało w 2013 jako przedstawiciel marki Black Diamond. Firma z powodzeniem działa również na rynku czeskim i słowackim. /Zdjęcie: Gerber

Oferta GERBER składa się z kilku kolekcji: Technical Outdoor, Camping & Bushcraft, Bear Grylls Survival, Hunting, Fishing oraz Tool. Amerykańska marka o pełnej nazwie Gerber Legendary Blades, jest własnością fińskiej korporacji FISKARS (Otwarcie showroomu Mex Armory, 2019-03-13; Broń palna w SpecShop, 2018-12-03).

Jak dodają właściciele Crag Sport: Marka GERBER daję nam możliwość otwarcia się na nowe rynki – myśliwski, wędkarski, militarny oraz off-road. Widzimy również duży potencjał w rozwoju kategorii bushcraft, która zyskuje na popularności.

Na podstawie informacji Crag Sport.

Strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się w jakim celu. PRZECZYTAJ