MILMAG na MSPO 2019 »

MILMAG - Magazyn MilitarnyReal Avid: Niezbędnik dla AR-15 - MILMAG - Magazyn Militarny

Real Avid: Niezbędnik dla AR-15

Przedsiębiorstwo Real Avid oferujące szeroką gamę narzędzi do pielęgnacji broni strzeleckiej włączyło do swojego asortymentu zestaw AR-15 Armorer’s Master Kit. Jak sama nazwa wskazuje jest to komplet narzędzi potrzebnych do całkowitego rozłożenia/złożenia i obsługi technicznej karabinków rodziny AR-15.

AR-15 Armorer’s Master Kit to kompletny zestaw narzędzi pozwalający na kompleksową obsługę karabinków AR-15. /Zdjęcie: Real Avid

AR-15 Armorer’s Master Kit jest dostarczany w polimerowej skrzynce z wytłoczeniami na poszczególne elementy. Zestaw zawiera miedzy innymi klucz uniwersalny pozwalający na zamocowanie/demontaż lufy i prowadnicy mechanizmu powrotnego, wkładki do imadła stabilizujące komorę zamkową i spustową, zestaw wybijaków, klucz dynamometryczny i wiele innych narzędzi ułatwiających pracę nad AR-15.

AR-15 Armorer’s Master Kit kosztuje w stanach zjednoczonych 250 USD, czyli około 1 tys. zł. Nie jest to cena którą można nazwać niską, ale koszt indywidualnego zakupu narzędzi zawartych w komplecie Real Avid znacznie przekracza cenę zakupu zestawu (Cabot Guns w Milicon, 2019-03-05).

Strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się w jakim celu. PRZECZYTAJ