MILMAG na MSPO 2019 »

MILMAG - Magazyn MilitarnyBojowy Ed Brown SOCOM Edition - MILMAG - Magazyn Militarny

Bojowy Ed Brown SOCOM Edition

Ed Brown Products wprowadza na rynek kolejny rozbudowany klon pistoletów samopowtarzalnych M1911. Tym razem jest to bojowy SOCOM Edition do amunicji 11,34 mm x 23 (.45 ACP). Broń dostosowano do współpracy z miniaturowymi kolimatorami i tłumikiem (Lekki Ed Brown EVO-CCO9 Lightweight, 2019-06-10).

Pełna nazwa pistoletu to SOCOM Edition Special Forces 1911 i powstał by upamiętnić wszystkich członków amerykańskich sił specjalnych służących pod dowództwem SOCOM (Special Operations Command). /Zdjęcie: EBP

Pistolet w pełnowymiarowym formacie government wykonano ze stali nierdzewnej i wykończono w kolorach czarnym (lufa, zamek i okładki chwytu) i ziemnym/Flat Dark Earth (szkielet). Szkielet pod lufą wyposażono w szynę Picatinny z jednym żebrem przystosowaną pomocowania latarek i laserowych wskaźników celu. Okładki chwytu pokryto agresywną fakturą i zakończono lejkiem ułatwiającym trafienie magazynkiem do gniazda (Nowoczesny ZevTech/EdBrown - The Orion, 2019-01-21).

Zamek został nacięty w przedniej i tylnej części co ułatwia przeładowanie i kontrolę komory nabojowej. Na zamku fabrycznie osadzany jest kolimator Trijicon RMR w komplecie z podwyższonymi przyrządami mechanicznymi. Lufę przystosowano do mocowania tłumika. Cena to 4,3 tys. USD czyli 16 tys. zł (50 urodziny Ed Brown Products, 2017-10-28).

Strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się w jakim celu. PRZECZYTAJ