Grudniowy MILMAG Shooting Outdoor Lifestyle! »
Grudniowy MILMAG D&S online »

MILMAG - Magazyn MilitarnyAkcja Ingram MAC11 - MILMAG - Magazyn Militarny

Akcja Ingram MAC11

Magazyn MILMAG oraz sklep House of Guns wraz z zaprzyjaźnionymi dystrybutorami zapraszają osoby uprawnione do zapoznania się z ofertą w ogólnopolskiej akcji Ingram MAC11.

Ingram / Zdjęcie: House of Guns

Sprzedawane pistolety INGRAM MAC11  są w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie noszą śladów użytkowania. W ukompletowaniu znajdują się – dwa magazynki długi i krótki, kabura oraz ładownica. Cena jaką należy zapłacić za broń to 2500zł. Należy zwrócić uwagę, iż broń zasilana jest nabojem 9×17 mm Short  .380 ACP. Listę sklepów zaangażowanych w kację można znaleźć tutaj.

Fani kina akcji mogą kojarzyć Ingramy z filmów Szklana Pułapka, Pamięć Absolutna, Pewnego razu w Meksyku, czy Blade. Broń również cieszy się popularnością wśród bohaterów gier komputerowych takich jak GTA czy Metal Gear.

Pistolet maszynowy INGRAM MAC11 został opracowany w drugiej połowie lat 60 XX wieku przez przedsiębiorstwo Military Armament Corporation. Konstruktorem broni był Gordon B. Ingram, który rozpoczął prace nad MAC 11 w 1964 roku. W 1970 roku rozpoczęła się jej seryjna produkcja. Broń, przystosowana jest do strzelania amunicją 9 × 17 mm Short. Na uwagę zasługuje niezwykle wysoka szybkostrzelność broni w trybie auto wynosząca 1200 pocisków na minutę. Wymusza to na strzelcu stosowanie wysokiej dyscypliny operowania spustem i koncentrację na kontroli broni podczas strzelania.

 

Strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się w jakim celu. PRZECZYTAJ