Grudniowy MILMAG Shooting Outdoor Lifestyle! »
Grudniowy MILMAG D&S online »

MILMAG - Magazyn MilitarnyKabury T-Series dla broni z kolimatorem - MILMAG - Magazyn Militarny

Kabury T-Series dla broni z kolimatorem

Blackhawk zaprezentował nowe modele kabur serii T przeznaczone dla broni krótkiej z zainstalowanym celownikiem kolimatorowym.

Najnowsza odmiana kabury T-series to wersja RDS dla Glocka 19/17 z założonym kolimatorem. Widać przycisk do zwalniania kciukiem zabezpieczeń. Kolimator jest chroniony zarówno przed zniszczeniem i zanieczyszczeniem / Zdjęcie: Blackhawk

Kabury z serii T są przeznaczone zarówno do profesjonalnego użytku jako tak zwane duty holsters, jak i do codziennego skrytego noszenia. Modułowość kabur pozwala użytkownikowi na dobranie zarówno sposobu mocowania: od stałego montażu na pas po szybkodemontowalne platformy, jak i poziomu zabezpieczenia broni przed przypadkowym wypadnięciem z kabury bądź dostępem niepowołanych osób.

Jak większość tego typu rozwiązań na rynku, polimerowe kabury serii T wywtarzane są dla większości popularnych modeli pistoletów, oczywiście w wersji dla strzelców lewo i praworęcznych. Serię produktów uzupełniają ładownice oraz pasy.

Najnowszym uzupełnieniem serii są – zgodnym z panującymi w świecie broni palnej trendami – kabury przeznaczone do pistoletów wyposażonych w montowany na zamku mikro kolimator – Blackhawk T-series RDS.  

Kabury RDS zaprojektowano w taki sposób, by współpracowały z pistoletowymi celownikami kolimatorowymi najważniejszych producentów: Trijicon (RMR/SRO), Leupold (Delta Point Pro), Sig (Romeo 1 Pro) oraz innymi o podobnym kształcie i rozmiarze.

Poza standardowymi rozwiązaniami: zwalniane kciukiem lub/i palcem wskazującym zabezpieczenia broni, warianty dla broni wyposażonej w latarkę/wskaźnik laserowy lub ich pozbawionej, w kabury RDS wbudowano (demontowalną) ruchomą osłonę celownika zabezpieczającą go przed zniszczeniem lub zabrudzeniem kurzem i innymi zanieczyszczeniami. 

 

Strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się w jakim celu. PRZECZYTAJ