Nowy MILMAG, już do pobrania! »

MILMAG - Magazyn MilitarnyMSPO 2020: Ruszyła rejestracja online dla gości - MILMAG - Magazyn Militarny

MSPO 2020: Ruszyła rejestracja online dla gości

31 lipca Targi Kielce poinformowały, że przygotowania XXVIII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO), który odbędzie się od 8 do 10 września, weszły w decydującą fazę. Na stronie targów ruszyła właśnie internetowa rejestracja dla zwiedzających.

Zgodnie z wcześniejszymi planami, kielecki XXVIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) odbędzie się od 8 do 10 września / Zdjęcie: Jakub Link-Lenczowski, MM MILMAG 

Obecnie udział w targach potwierdziło już 133 wystawców. Swoją ofertę przedstawią spółki i przedsiębiorstwa z 16 państw: Australii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Izraela, Korei Południowej, Niemiec, Norwegii, Polski, Serbii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Tajlandii, Ukrainy oraz Wielkiej Brytanii, która w tym roku przygotowuje Wystawę Narodową.

Tradycją MSPO w Kielcach, obok Wystaw Narodowych, jest Wystawa Sił Zbrojnych, która w tym roku zatytułowana będzie Siły Zbrojne na miarę współczesnych zagrożeń. Koordynatorem pozostaje Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych (IWSZ), którego przedstawiciele wraz z reprezentantami Baz Logistycznych (RBLog.) i Targów Kielce spotkali się w środę 28 lipca w ramach rekonesansu (Rekonesans przed MSPO pod znakiem bezpieczeństwa, 2020-07-31).

Na stronie Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego dostępna jest już rejestracja online dla zwiedzających.

Strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się w jakim celu. PRZECZYTAJ