Grudniowy MILMAG Shooting Outdoor Lifestyle! »
Grudniowy MILMAG D&S online »

MILMAG - Magazyn MilitarnyGerber – sprawdź amerykańską jakość - MILMAG - Magazyn Militarny

Gerber – sprawdź amerykańską jakość

Crag Sport, dystrybutor produktów Gerber przygotował akcję pod hasłem „Przetestuj Gerber’a!”. Dzięki niej macie możliwość samodzielnie testować produkty amerykańskiego producenta przez cały weekend.

Dzięki akcji możesz przez weekend sam sprawdzić produkty Gerber

Pewnie każdy z nas wielokrotnie zastanawiał się, czy będzie zadowolony z planowanego zakupu. Czy produkt spełni oczekiwania, szczególnie gdy kluczowa jest niezawodność. Polegamy wtedy na opinii znajomych i przeczytanych recenzjach. Wychodząc naprzeciw tym problemom, przedsiębiorstwo Crag Sport wraz ze sklepami stacjonarnymi przygotowało akcję „Przetestuj Gerber’a!”.

Do testów trafią noże, multitoole i narzędzia outdoorowe / Zdjęcia: gerbergear.comDzięki „Przetestuj Gerber’a”, już od 19 września 2020 będzie można na weekend wypożyczyć wybrane produkty amerykańskiego wytwórcy: noże, multitoole i narzędzia. Celem akcji jest możliwość samodzielnego i realnego przetestowania sprzętu w terenie, a co za tym idzie lepsze zapoznanie się z produktami. Żadna opinia czy recenzja nie zastąpi własnych doświadczeń związanych z przedmiotem, który weźmiemy do ręki i przekonamy się jak działa.

Strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się w jakim celu. PRZECZYTAJ