Nowy MILMAG D&S już online »

MILMAG - Magazyn MilitarnyPolicja odebrała wszystkie Belle 407 - MILMAG - Magazyn Militarny

Policja odebrała wszystkie Belle 407

22 października zakończył się proces odbioru trzech śmigłowców Bell 407 GXi przez Polską Policję. Funkcjonariusze będą wykorzystywać nowe wiropłaty do zadań patrolowych oraz dozoru powietrznego (Bell 407 GXi dla Policji, 2019-02-02).

Siedmioosobowy śmigłowiec Bell 407 GXi to zmodyfikowany model 407 GXP. Zadebiutował 27 lutego 2018 podczas wystawy Heli-Expo w Las Vegas / Zdjęcie: Bell Textron

Jak podkreślił amerykański producent, Bell Textron, współpraca z policjantami trwa już od 20 lat. Bell 407 GXi zapewnia użytkownikom najlepsze w swojej klasie parametry w zakresie prędkości przelotowej, osiągów i niezawodności powiedział Duncan Van De Velde, dyrektor odpowiedzialny w Bell Textron za region Europy i Rosji. Cieszymy się naszą mocną pozycją w Polsce i doceniamy wsparcie ze strony Polskiej Policji dodał (SOL dla Bell 407 GXi, 2019-04-14).

Śmigłowce, dostarczone w ramach umowy zawartej w lutym 2019, wyposażono w reflektor, głowicę optoelektroniczną oraz systemy transmisji danych dostarczone przez Trakka Systems. Cieszymy się z odbioru trzech śmigłowców Bell 407 GXi, które dołączą do naszej floty pozostałych śmigłowców Bella powiedział inspektor Mariusz Ciarka, Rzecznik Polskiej Policji.

 

Strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się w jakim celu. PRZECZYTAJ